Згідно наказу МОЗ України від 28.07.2011 р. № 443 «Про Порядок вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу» особи, які виявили бажання обрати/змінити лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, заповнюють реєстраційну форму пацієнта лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги на добровільній основі та безкоштовно.

Шановні мешканці міста Бровари!

З метою підвищення якості медичних послуг, які надаються Вам і Вашій родині Ви маєте право обрати/змінити свого сімейного лікаря, який буде допомагати усім членам родини залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

Якщо Ви невдоволені якістю обслуговування Вашим сімейним лікарем чи дільничним терапевтом, а також обслуговуванням Вашої дитини у сімейного лікаря чи дільничного педіатра Ви маєте право обрати іншого лікаря для себе та для Вашої дитини.

Для цього потрібно звернутись до лікаря, якого Ви бажаєте обрати. При вашому зверненні Вам зобов’язані допомогти оформити це рішення.

Якщо Ви не бажаєте змінювати лікаря, ніхто не має право примушувати Вас це робити. У будь-якому випадку, ви отримаєте медичну допомогу при зверненні до Центру (амбулаторії) за місцем проживання.

Водночас, просимо Вас надати працівникам Центру всю необхідну інформацію для формування журналів обліку, яка вкрай потрібна для планування роботи лікарі і фінансування закладу.

Якщо у Вас виникли запитання, пропозиції чи скарги з питань зміни лікарів звертайтеся: до керівництва КНП БМР «БМЦПМСД» за тел. 4-42-01.

Все це проводиться для покращення та контролю надання медичної допомоги сімейними лікарями, проведення профілактичних заходів для зменшення захворюваності населення міста.