Комунальне некомерційне підприємство Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" створений рішенням Броварської міської ради Київської області від 07.07.2013 р. № 972-36-06, який розпочав свою роботу з 01.01.2014р.

Основною метою діяльності Центру є забезпечення організації кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги населенню міста, проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і зниження захворюваності, інвалідності і смертності, раннього виявлення захворювань, надання прикріпленому за сімейно-територіальним принципом населенню кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги, здійснення його диспансеризації та моніторингу за станом здоров´я, забезпечення дотримання прав і обов’язків пацієнтів.

В склад центру входять:

Адміністративно-управлінський відділ;

Господарський  відділ;

Лікувально-профілактичний відділ:

  • Амбулаторія № 1 (вул. Олімпійська, 8Б) – загальної практики – сімейної медицини;
  • Амбулаторія № 2 (вул. Незалежності, 12) – загальної практики – сімейної медицини;
  • Амбулаторія № 3 (вул. В. Великого, 10) – загальної практики – сімейної медицини;
  • Амбулаторія № 4 (вул. Ярослава Мудрого (Кірова), 47) – загальної практики – сімейної медицини;
  • Амбулаторія № 5 (вул. Шевченка, 14) – загальної практики – сімейної медицини;
  • Амбулаторія № 6 (вул. О. Білана (Горького), 5) – загальної практики – сімейної медицини;
  • Амбулаторія № 7 (вул. Київська, 292) – загальної практики – сімейної медицини;
  • Відділення невідкладної допомоги.

Медична допомога першого рівня надається в амбулаторіях і на дому сімейними лікарями, лікарями-терапевтами, лікарями-педіатрами.

В центрі працює 51 лікар, з них 29 лікарів загальної практики сімейної медицини, 3 лікарі-терапевти, 15 лікарів-педіатрів, 4 лікаря невідкладної допомоги, 87 сестер медичних.

Вся діяльність центру проводиться відповідно до планів основних організаційних заходів, основних видів діяльності, фінансово-господарської діяльності та взаємозв’язків з вищестоящими органами.

У кожній амбулаторії центру працює денний стаціонар.

Працівники центру докладають усіх можливих зусиль для того, щоб лікування було доступним та якісним. Лікарі загальної практики, дільничні терапевти та педіатри своєчасно діагностують патологію на первинному рівні, а це звичайно, сприяє найефективнішому подальшому лікуванню, збереженню здоров´я багатьох хворих та гарантує їх повне одужання.

З метою покращення медичного забезпечення мешканців кабінети лікарів оснащено меблями, ЕК апаратами, електронними вагами та медичним інструментарієм.

Отримання оперативних вірогідних даних про стан здоров´я населення та тенденції змін, показників ЦПМСД, навантаження на структурні підрозділи та фахівців забезпечується інформаційно-аналітичним відділом.

Автоматизований облік даних про надані медичні послуги та їх обробка дозволяє контролювати обсяг та якість лікувально-діагностичного процесу.

Показники роботи за: